درباره ما

کمپانی کی وان سو با بیش از ۷ سال سابقه کاری شروع فعالیتش از سال ۲۰۰۷ با تولید اولین ژورنال(۱) تخصصی مو در ایران به هدف ایجاد یک مدیای تخصصی در لاین آرایشی بهداشتی منطقه بنا نمودیم و هم اکنون با ده شماره در طی این سالها بازار آرایشی را هدف قرار داده است. این مدیا که هر شماره آن با تیراژ ۵۰۰۰ تایی در مجموع این ۶ سال ۵۰ هزار جلد ژورنال در سرتاسر منطقه خاورمیانه پخش شده است.

 

این کمپانی که جنبه های آموزش محور داشته در کنار مدیای رسمی خود سالانه پکیج آموزشی در زمینه های هیرکات – گریم- پاکسازی – کراتین – بافت – شینیون و ناخن با تیراژ متوسط ۱۰۰۰۰۰ تایی در زمینه آموزش پیشرو بوده است.

 

این کمپانی همچنین با توجه به نیاز روز جامعه در این صنعت دست به تولید ابزار سالنی و آرایشی زده که معروفترین آنها شامل : آینه های پرتابل k1so – دستگاه استریل- ترولی- آینه های مخصوص آرایشگری- چسب مو و غیره می باشد.

 

همایش های ماهانه و سالانه کمپانی که در هر سال برنامه ریزی می شود همواره با اطلاع رسانی جمعی و مخصوص طیف خاصی است که همایش به صورت تخصصی برای آن طیف تدارک دیده شده برگزار می شود همایش با حضور مدرسین شرکت و با فیلمبرداری و عکاسی انجام می شود و بعد از هر همایش فیلم همایش در CD های آموزشی ما قرار داده می شود.

 

کلاسهای آموزشی مجموعه که به صورت مقطعی برای سالن داران و آرایشگران کشور برگزار می شود و با کادر مدرسین برتر کشور تدریس داده شده این کمپانی دارای کادر آموزشی برتر که مدرسینی در زمینه های ۱-رنگ ۲-کراتین ۳-بافت ۴-اکستنشن۵-کات ۶-ناخن را داراست.

 

۳۰ نمایندگی در ۳۰ مرکز استان ایران حاکی از توانایی پخش,اطلاع رسانی و اعتبار مجموعه k1so می باشد.

 

امکانات تبلیغاتی و آموزشی مجموعه که شامل تیم عکاسی, تیم فیلمبرداری, تیم طراحی و گرافیک, مرکز آموزش فن و سالن تخصصی کمپانی

 

سیستم اعضا و مشترکین کمپانی که شامل ۸۰۰۰ عضو می باشد که آرایشگران, سالن داران, مغازه داران و مراکز پخش آرایشی را در بر می گیرد.

 

بازاریابهای فعال مجموعه و همچنین بازاریابی مدرسین ما برحسب تخصص هر مدرس یکی از شیوه های تخصصی ما در فعالیت روی یک کالای مخصوص.

 

سیستم ارتباط با مشتریان یا همان CRM یکی دیگر از ویژگی های کمپانی است که همواره با مشتریان وفادار خود این روبط را مستحکم تر کرده و همچنین نوعی دیگر بازاریابی بخصوص است.